Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent, ha a tengerimalaco...

Mit jelent, ha a tengerimalacom visít, aztán kispriccel magából valami fehéres nyúlós váladékot, megeszi, és utána már nem visít?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet férges? Ez csak egy tipp. Próbálj vele fokhagymát etetni.

Az én malackám a székletét ette.

2009. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
honnan jön a váladék ?? Amúgy az nem baj ha kakiját eszi mert abba van valami olyan anyag vagy nem tom micsoda amire szüksége van én legalábbis azt olvastam :)
2009. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,a kakit szokta enni,mert abban még értékes/neki/ásványi anyagok vannak,de ez a valami nem kaki.

Mintha fájdalmasan visítana,amikor kijön belőle.A doki teljesen hülyének néz.Fiúmalac,talán spontán "elmenne"?De az hülyeség,nem?

2009. jan. 21. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan arról van szó,amit írtál az utolsó kommentedben.Spontán "elmegy",az én fiú malackámnak is volt többször ilyen.Nyugi,semmi baja a malacodnak.De azért fura,hogy egy állatorvos ezt nem tudja.
2009. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az elején én se értetem a kérdésed hogy mi honnan jön ki valószínüleg a doki se érte mit s akarsz ezzel mondani :)

Amúgy ez teljesen természetes az én malackám is csinál ilyet főleg mikor megérzi a nőstény illatát :)

2009. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!