Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 hete van nálam 1fiú görény...

1 srác kérdése:

2 hete van nálam 1fiú görény már gyengéden harapdál de erről is le akarom szoktatni eddig úgy csináltam h orr nyergére kopintotam picit és montam hogy neki hogy NEM! Meg azt is csináltam h amikor megharap lefogom de nincs hatása hogy csináljam?

Figyelt kérdés
irjátok le mit csinálok rosszul vagy melyik modszer jobb és hogy hogyan csinjam:D
2010. dec. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha harap,határozottan meg kell pöcköllni az orrát...semmi baja nem lesz,csak picit fáj neki,de csak így tudja megtanulni...
2010. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja oké
2010. dec. 18. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:

nem rontodik el a szaglása vagy vmi?

tvobái válaszokat kérek lécci

2010. dec. 19. 08:31
 4/5 Várhelyi Sándor ***** válasza:
nem rontódik el a szaglása ne aggodj
2010. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja attól, hogy picit ráütsz az orrára. Gondolj bele, hogy a vad görényekbe vadászat közben, az elkapott préda akár bele is csíphet, haraphat, karmolhat ... (mert védekezik) és attól sem lesz komoly baja.
2011. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!