Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tisztán tartani a...

Hogyan kell tisztán tartani a hörcsög "lakhelyét"?

Figyelt kérdés
Újságpapírt kell tenni a faforgács alá?Vagy csak faforgácsot?Van létezik spec.hörcsög-alom?
2009. jan. 24. 12:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja,és naponta kell cserélni alatta?
2009. jan. 24. 12:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Csak forgácsot tegyél alá,papír nem kell,mert szétcincálja.2-3 naponta elég takarítani.Attól is függ,mennyi hörcsögöd van.
2009. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én kettőt szeretnék.Így kb. kétnaponta kell tisztítani őket?Lehet,hogy hülye kérdés,de nem pisilnek?Mert én abszolút nem értek a hörikhez,és attól tartok,hogy pisis lesz a lakhely alja.
2009. jan. 24. 12:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég a forgács, de lehet kapni apróra darált kukoricaszárat alomnak, az is jó vegyesen a forgáccsal.

Elég tistra kis állatok a hörik, egy helyre jár mindég wc-zni, ha ki tudod figyelni hogy hova, elég azt a részt cserélni 1-2 naponta, az egészet meg hetente.

Én adok neki kis rongydarabot is, azzal jól eldolgozik mire becibálja a kis házikójába, és abból meg papírzsepi darabokból csinál fészket magának.

Ja és kap tiszta szárított füvet (szénát) azt is nagyon szereti fészeképítéshez használni.

2009. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Papírzsepi-darabok?Ezt úgy képzeljem el,hogy beteszek neki egy papírzsepit,és nem lesz tőle baja?Nem eszi meg?
2009. jan. 24. 12:50
 6/14 anonim válasza:
9%
én mindig macskaalmot raktam a forgács alá ezért csak hetente kellett takarítani!
2009. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a macskaalmot felejts el, azt ne rakj alá, csak simán forgácsot, rakhatsz még be kis házikót, meg kis höritányért, azt is lehet kapni a freshnapfba,meg itatóba mindig legyen víz.
2009. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 különböző fajtájú hörcsögöm van. és én 1 hetente szoktam takarítani őket. Vagy esetleg ha nem piszkítanak sokat akkor még várok velük 1-2 napot!Nekem faforgács van alattuk.Csak amikor már a zacsi alján van csak forgács ott poros és attól tüsszögnek szegénykék!=)
2009. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég a faforgács, amit még szeretnek, az a széna, nekem kamillás van, papírzsepit pedig ne adj nekik, mert a pofizacskójukba ragad, inkább wc papír gurigát, nekem azt kapirgálják és szétszedik, azzal is bélelnek.
2009. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megszívlelem a jótanácsokat!
2009. jan. 25. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!