Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnét tudom ha a hörcsögöm...

Honnét tudom ha a hörcsögöm beteg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez eléggé "nyitva hagyott" kérdés. Ha nem eszik, felpuffadt, váladékos a szeme, a füle vagy az orra, ha sebes a teste, ha nem mozog stb. , akkor biztosan beteg.

Ha sokat hapcizik például, az attól is lehet, hogy belement valami apróbb szemcse az orrába, de akár meg is fázhatott, ami a hörcsögöknél sokszor végzetes.

2010. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha furán viselkedik, vagy furán néz ki, nem eszik, furát kakil, vagy bármiféle fura dolgot művel teljesen indokolatlanul, akkor nem árt az állatorvosnak megmutatni, hogy vajon beteg-e, és ha nem miért produkál ilyeneket.
2010. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rágcsálóknál általában a betegség jele az is, ha az állat maga alá húzza a lábait, a nyakát is behúzza, tulajdonképpen olyan, mintha állva összegömbölyödött volna. Ilyenkor a szeme nem olyan élénk és a nyakán a szőr fel van borzolva, látszik, hogy nem normális állapota ez. Valószínűleg ilyet akkor csinál, mikor fájdalmai vannak, de nem tudom biztosan, mert az állat nem szokott panaszkodni, hogy mije fáj...
2010. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!