Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim egyik körme valamikor...

Nyuszim egyik körme valamikor letört a tövétől, most láttam, de nem is nőtt tovább, igy be van száradva ez nagy gond? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröld át betadinnal a sebet és figyeld, hogy gyógyul-e neki. Ha bedagad miatta a lába vagy valamilyen rendellenességet látsz, akkor irány az orvos. Az én nyuszimnál is volt ilyen, kinőtt neki idővel a köröm. Mi voltunk vele dokinál, mert fájt neki.
2010. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy semmi seb :) be van száradva úgymond vagy forrva ahol a körme kéne hogy nőjön, megtapogattam, nincs bedagadva, megnyomogattam de nem ugrott, nem fáj neki. Akkor hagyjam? Lehetséges hogy elkezd valamikor még visszanőni?
2010. dec. 25. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha körömágyastul tört le, akkor nem fog visszanőni, de ha rendesen begyógyult, akkor nem is lesz már vele baj. Figyelgesd, és ha fáj neki vagy csúnya, akkor vidd el dokihoz.
2010. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!