Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismami vagyok és az...

38 hetes kismami vagyok és az elmúlt 2 napban vettem észre hogy a mellbimbón ki van száradva és picit hámlik. Ez mindenkinél előfordul vagy valami gond lesz a szoptatással?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ez a gond, de csak az egyik mellbimbóm van kiszáradva. Nem tudom mi okozza, de szerintem kenegesd testápolóval vagy olajjal (én babaolajjal kenem). Egyébként azt nem hinném, hogy ez befolyásolja azt, hogy majdan szoptatni tudjunk.
2008. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy ez normális és hogy nem érdemes kenegetni, mert akkor nagyon felpuhul a mellbimbó és a szoptatásnál nagyon érzékeny lesz!Remélem tudtam segíteni!
2008. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok! Ezt nem tudtam, hogy nem szabad kenegetni, de köszi a tanácsot, akkor én sem fogom. :) Akkor Te is tartsd magad ahhoz, hogy természetes, majd elmúlik, ne csinálj vele semmit. :)
2008. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet az is,hogy az előtej szárad rá ezt látod hámlásnak.Kenni nem szabad,mert felpuhul.Masszírozd így tudod edzeni!Sok tejet kívánok!

2008. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!