Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a fiú tengerimalacom,...

Meghalt a fiú tengerimalacom, ma reggel vettem észre és a nőstény tengerimalacom lerágta a fülét :S miért?

Figyelt kérdés
Minden megvolt még az este de reggel felkeltem és a fiu tengerimalac meghalt és a füle levolt rágva :S
2010. dec. 26. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán megpróbálta éleszteni, valami életjelet kicsikarni belőle...
2010. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Föltehetően vitaminhiányban pusztult el és ugyanezért rágta meg a társa.Talán nem sikerült eltalálnod a megfelelő összetételű kaját nekik.Kérd ki olyannak a tanácsát aki tart már régóta vagy kérdezd meg az kisállatkereskedésben hogy milyen vitaminpótlót javasolnak.
2010. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.Én szoktam nekik adni almát,gyümölcsöket meg ezt a tengerimalac tápot.
2010. dec. 26. 18:57
 4/7 Brigi ^^ ***** válasza:
Szerintem nem a vitaminnal volt a probléma, inkább mert minden ilyesfajta kisemlősnél előfordulhat, sőt nem is ritka a kannibalizmus. Ez teljesen normális, bár undorító xD
2010. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Valóban nem ritka, de nem is normális jelenség! Hiánybetegségre vagy erős stresszre utal, én az előbbire tippelnék. Malacnak sosem árt C-vitaminos készítményeket adni, és ha a táp csak magvakból állt, akkor fehérjehiánya is lehet.
2010. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fehérjehiány nem lehet, a malacoknak kifejezetten árt az állati eredetü kaja
2011. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi itthon a tengerimalacoknak jó közérzet folyékony C-vitamint adunk nekik egyneként fecskendővel a szájukba.Sőt még szeretik is a malacaink mert finom az íze....:-D
2011. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!