Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított 9 hónapos...

Blaise71 kérdése:

Ivartalanított 9 hónapos nőstény cicánk másfél napja eltűnt, elkóborolt. Eddig minden nap reggel jelentkezett kajáért, az éjszakai csavargás után. Meddig érdemes bizakodni, hogy visszajön még?

Figyelt kérdés
A macskánk "kimenős" cica azaz lakásban is szeret lenni, illetve kint a kertben és a közvetlen szomszédban szokott csámborogni.
2011. márc. 28. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A mieink is ilyen félig benti-félig kinti cicák voltak, de mindig megjelentek reggelire és vacsorára. Egyszer volt olyan, hogy a lány cicánk eltűnt 1 hétre, már elsirattuk, de 1 hét után előkerült! Szerintem bezárták véletlenül vagy direkt, mert amúgy mindig pontosan megjelentek reggel-este. Sajnos több cica is eltűnt már nekünk, és ők nem jöttek vissza... Remélem, megkerül a cicád!
2011. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor sorstársak vagyunk. 2 és fél éves ivartalanított kandúromat tegnap reggel láttam utoljára, már rosszul vagyok az idegtől.

Mikor még ivaros volt, elveszett 1 hónapra (meglógott szabályszerűen az ivartalanítás elől).

Én nagyon reménykedem, keresem őt, ma is 3x voltam a környéken, tegnap még éjjel 2-kor is őt kerestem.

Ne add fel!

Írj majd, hogy mi lett!

2011. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

még visszamehet, olyat is hallottam,h. egy macska 1 hónap után került vissza, sőt olyan elképesztő sztorik is vannak néha, h évek múlva :)

amúgy ez nekem is nagy parám, iszonyúan kiborulnék ha eltűnne :S

2011. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk a kandúkok szoktak halynalban veszedni, fel is szoktam kelni de szerintem nőstényeken veszekednek, mert most március vége van párzási időszak.
2011. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megvan a cica?
2011. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, úgy tűnik, végkép lemondhatunk róla, mert most már 6 napja, hogy eltűnt és semmi nyoma :((
2011. ápr. 2. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyém sem került elő :(
2011. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!