Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fel tudja alaki sorolni mi...

Fel tudja alaki sorolni mi minden szükséges beszerezni egy görény megvásárlása előtt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem nincs görényem, de egy baromi nagy ketrec az tuti...ami elég sokba kerül:S na meg maga a görény is szóval nem is kis befektetés:S és nagyon büdösek is..biztos azt akarsz?:D
2009. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
SZia nekem van kettő is.Hát a legfontosabb hogy legyen neki ketrec ezt a neten is tudsz nézni,póráz ha sétáltatni szeretnéd vagy hám esetleg az jobb, és valami plüss játék amivel nem érzi egyedül magát.Ezek a legszükségesebbek!Ha nem akarod hogy büdös legyen akkor csak száraz göri tápot veszel neki és időnkét felversz neki egy tojást hogy szép legyen a szőre!A ketrecbe valami szőnyegszerűséget is vegyél és az itatója az a cumis legyen jah és a legfontosabb ők nagyon szeretik a kajásukat felborítgani ezért olyat vegyél amit lelehet fogatni!Nagyjábol ennyi!Remélem segítettem.
2009. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez iszonyú hülyeség...nehogy már tápot adj egy obligát húsevő állatnak...(80-90%ban hús kell nekik)...tápot csak kiegészítésként, de azt is jobb minőségűt, pl Royal Canin vagy Eukanuba...

A szaguk nem függ a tápláléktól, a hímeknek erősebb a szaga, ahogy ivarosodnak...az olcsóbb tápoktól, kajcsiktól lessz elviselhetetlenül büdös a székletük, ha húst adsz nekik, én észre sem szoktam venni, ha kaksizik...

Ami fontos:min egy m2 alapú ketrec, golyós itató, mert a tálból vizet kikaparják, nem árt egy függőágy, mert nagyon szeretik, almostál, lehetőleg sarokba való, és ha kicsi a göri, nem árt egy kis vitamin (gimpet junior paszta)...és egy jó adag pénz,8hetes korban meg kell kapják az első kombinált oltást,ami 3000ft körül van, 2hétre rá a 2.-at,2hétre rá a veszettség ellenit!!!!


ez nem vicc, ha azt akarod egészséges görid legyen, ez a minimum!!

2009. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!