Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma takarítottam ki a terrárium...

Ma takarítottam ki a terráriumot a törpehörimnek és egyfolytában dúr a forgácsba és keres valamit, miért van ez?

Figyelt kérdés

A hörcsögömet karácsonyra kaptam 4 hetesen, és lány, az a lényeg hogy kitakarítottam legelsőnek a terráriumát és nem nagyon tetszett neki, mert valamit kereset dúrt a forgácsban, és szerintem a kajákat kereste amit eldugott, és előtte amikor még nem takarítottam ki nem mókuskerekezett, de most egyfolytába azt csinálja, mit csináljak? mi a baja?

Mintha idegbeteg lenne... :((((


2010. dec. 28. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja, normálisan viselkedik. Úgy látszik, most fedezte fel a kereket igazán:)
2010. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja. Sőt, tetszik neki. Ha nem raktál be neki kaját a kitakarított új helyre, akkor tegyél! És lenyugszik. Van benne tapasztalatom, hörcsögtenyésztő voltam :)

21/L

2010. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de olyan furán viselkedik, mert amugy sok kaját eldugott, ahogy minden höri szokta csinálni, és most ezt ugyebár kitakarítottam és friss forgácsot raktam be neki, és ilyen fűrge lett nagyon, meg tényleg egyfolytába mókuskerekezik. Deaz lehet hogy azért viselkedik igy mert nem találja azokat a kajákat amiket eldugott? mert nagyon kereste.
2010. dec. 28. 10:32
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :D

van bent neki kaja

2010. dec. 28. 10:32
 5/12 anonim ***** válasza:

tegyél neki jó sok forgácsot be :P

imádnak játszani benne :P


én vettem az enyémnek homokot is :P ááá mindig bújt bele :)

2010. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

van bent neki sok :D ez is mindig dúrja meg bújik bele, meg van bent neki vécé papír guriga lukakkal ahol kimászhat, meg be.

Tök aranyos lehet ha a homokba is bújik :)))

na akkor megnyugodtam, azt hittem valami baja van, mert tényleg eddig nem igen mókuskerekezett most meg mint az állat :D

2010. dec. 28. 10:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális. Az én hörim először kívülről hajtotta a kereket, én meg alig bírtam rávenni hogy benne fusson.
2010. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor megnyugodtam :D

Hehe kivülröl :D de aranyos (:

2010. dec. 28. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én első hörcsögöm is kívülről buzerálta a kereket. Nekem kellett rászoktatni, hogy azt nem úgy kell használni. Utána ki se lehetett szedni belőle, volt, hogy benne aludt. Ez még kb. 10 éve lehetett :D 21/L
2010. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hehe, kis butus höri :D

húú de az én hörim nagyon hiperaktív xD

2010. dec. 28. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!