Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek itatót a törpehörimnek?

Vegyek itatót a törpehörimnek?

Figyelt kérdés
Minden weboldalon azt írja, hogy nincs szükségük vízre,mert van a zöldségekben meg stb. de ez így elég bizar. Én szivem szerint vennék...
2011. ápr. 2. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél!! szerintem kell neki viz ez ne legyen kérdés...
2011. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én hörcsögeim nem kaptak soha vizet(törpehörcsög). állatkereskedésben is mondták, hogy nem kell nekik. bár ritkán nyáron a melegben kaptak, mert akkor pont rájuk sütött a nap. de amúgy nem kell nekik! tényleg megkapják a szükséges vizet a gyümölcsből/zöldségből!
2011. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itató csak akkor kell, ha nem tudod nekik biztosítani a napi 2 szeri friss lédús, gyümölcs illetve zöldség ellátást! Ugyan is a hörik abból nyerik a folyadékot...nekem sosem volt itató és mégis éltek 2-3 évig! De ha nem tudod a gyümölcs ellátást biztosítani, azon esetben kell csak! Amúgy nem fogják igénybe venni!
2011. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél, az a pár száz forint nem oszt, nem szoroz már, ... meg a napi 2 perc sem a vízcserére.... ha kell akkor isznak, ha nem kell nekik, akkor nem isznak
2011. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előzővel értek egyet (első vok)
2011. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél! Nagyon szívesen isznak, ha van rá módjuk, még ha sok gyümölcsöt zöldséget kapnak, akkor is. Butaság, hogy nem kell nekik víz. Hadd igyon már az a szerencsétlen, ha akar.
2011. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél itatót. Az én hörim minden nap kap elegendő mennyiségű zöldséget és gyümölcsöt, mégis naponta 3-4x iszik az itatóból. Ha nem kell neki, legfeljebb nem használja, de ha mégis inna, inkább legyen neki.
2011. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze hogy vegyél!!! :) Szükségük van a folyadékra! (és nem csak arra ami a zöldségekben van)!!! Úgyhogy szerintem vegyél!!! :)
2011. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!