Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adtok nyuszitoknak a...

Mit adtok nyuszitoknak a fogakoptatasara?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok neki adni es meg milyen jatekot?Koszi
2010. dec. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nyúlnak szerintem nem kell játék. Nem tudom mire gondoltál, de mondjuk olyan mint a macskának a labda, vagy a kutyának a gumisün, nyúl verzióban nincs:) Fogkoptatásra fát szoktak neki adni, azt rágcsálja, meg sok keményebb kaját, pl répa, krumpli amitől kopik a foga.
2010. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyulaknak a legjobb fogkoptató a széna, aminek egyébként is mindig kell előttük lennie, mert nélkülözhetetlen az emésztésükhöz. Ezen kívül lehet nekik adni különböző ágakat (pl. fűzfa ág) itt fel van sorolva, hogy melyek adhatók: [link] . Krumplit szigorúan tilos nyulaknak adni a magas keményítő tartalom miatt. Játékot nem fontos berakni neki, sokkal jobban értékelik a nyuszik, ha minél többet vannak szabadon a szobában. Ajánlom olvasgatásra a követező oldalt, úgy érzem van még tanulnivalód nyúltartás terén: [link]
2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A miénknek ízesített gipszrágója van, mert a fát nem nagyon rágja (kivéve a fűzfát). Jétékok: szereti a wc papír gurigákat, a karton dobozokat, a jutalomfalatos labdát, egy tollatis szívesen eldobál, de legjobban a dögönyözést élvezi.

Utolsónak: éppen egy ilyen oldalt kerestem amin rajta vannak az ehető növények.Köszi:-)

2010. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacom és hörcsögöm van, a hörcsög fogkoptatásra mézes ízesítésű kukoricát szokott kapni(állat boltban lehet venni) a tengeri malac az fadarabon szokta koptatni a fogait
2010. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2010. dec. 29. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem van nyuszim, így tapasztalatból mondom, hogy az állatkereskedésben kifejezetten nyulaknak való fogkoptatót lehet kapni. Mindössze 300-400 Ft között mozog az ára.
2010. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!