Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok! Ti milyen...

Törpenyuszisok! Ti milyen szobafüvet adtok a nyuszitoknak?

Figyelt kérdés
Olvastam az egyik fórumon, hogy milyen otthon termeszthető füvet lehet nekik adni.Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Melyiket szeretik legjobban a nyuszik?Köszönöm!
2011. ápr. 2. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én a réten szoktam szedni neki biofüvet, amikor megyünk vidékre, pesten nem szednék... fressibe szoktak árulni rágcsálófüvet, azt lehet otthon a lakásba, olyan mint a macskafű, de szerintem a cicafüvet is megeszik :D

[link]

én a múltkor ilyet vettem neki, imádja

2011. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vidéken lakunk mező mellett, szóval a fű megvan oldva.Az érdekelne, hogy milyen hajtásokat ehet(pl: gabona) meg ilyeneket.Ezeket szívesen termeszteném otthon is.
2011. ápr. 2. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon van a legrészletesebb leírás...

2011. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 2. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egereink is vannak és az ő eleségükből szoktam kiválogatni a magokat, azokat beleszórom egy fapellettel teli tálba és vizet öntök rá, így egész szépen kihajtanak. Illetve szoktuk venni és most ültettünk és fűszernövényeket, azokat is szereti, (a levendulát imádja)
2011. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!