Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet boldoggá tenni a...

Hogyan lehet boldoggá tenni a nyulamat? Hogy jól érezze magát, és biztonságban ha én ott vagyok mellette!?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, még nem voltam nyúl. A sok répának biztosan örülne, na meg a szabadságnak...
2009. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló inkább maradjon csöndben. A répajavaslat meg butaság, hisz nem kaphat túl sok cukrot, mert megfosatja.


Nos...

Ha pontosabban leírnád a szituációt, könnyebben segíthetnék. Először is legyen bizalmad hozzá. Tehát a ketrecet nyisd ki, hagyd hogy ő jöjjön ki, és ne te vedd ki. Ülj tisztességes távolságban a földön, esetleg nem túl messze tőled valami finom eleség. A nyulak kíváncsiak, a szoba felfedezése után rád fog találni. Ha megéhezik, elkezdi ropogtatni az ennivalót. Tilos nyúlni, megsimogatni ilyenkor. Este olvassál neki, mert az emberi hang nyugtatólag hat rájuk, és legalább a közelséged is megszokja, ha a ketreced mellett ülsz. A ketrecben se érj hozzá, de hagyd, hogy megszagolgasson, esetleg próbáld kézből etetni.

Mikor sokszor eljátszottad már a földön ülős trükköt, esetleg le is feküdhetsz a földre, így még érdekesebb leszel. Ha hozzáérsz a nyúlhoz, akkot azt először a ketrecben tedd, csak egy finom simítás legyen a homlokára.

Írd meg addig is, hogy mi pontosana szitu.

2009. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ez enyémek,ezért én etetem őket!Ezt kül nem tudtam,hogy a sok répától megfostosognak!Köszi!Na és hát a fiúval semmi gondom,de amikor a lánynak a ketrecébe nyúlok be,gyorsan befut a sarokba,és fél tőlem.Én azt szeretném elérni,hogy amikor benyúlok,akkor odajöjjön hozzám!Már csak 1 a gond!Én nem a szobámban tartom,mert anya nem engedné meg!Mi a faházban tartjuk,így nem tudok se leülni,se pedig lefeküdni!Ilyenkor mit csináljak?Néha nagy nehezen ki tudom venni,és egy kicsit kirakni a fűbe,olyankor gyors elmenekül tőlem,de anyukám azt mondta,hogy tavasszal,talán a következő hónabba,elkerítünk nekik egy kis helyet,és ott tudnak futkozni!Ez jó nekik így?És szeretnék kapcsoltatba lépni egy olyan illetővel aki ért a nyulakhoz!!!Mint pl:te!!!!

Megadom az msn címem,meg a teljes nevem.Lécci valahogy próbáljunk meg kapcsoltba lépni egymással,mert egy csomó kérdésem lenne.Én még csak most kaptam őket,és ezért lenne sok kérdésem.

név:Reizinger Kitti

msn:kitticicus997@hotmail.com

van myvip,iwiw,baratikor,citromail

citromail:kitti997@citromail.hu

Előre is köszönöm,és télleg lécci keress föl!

Köszönöm!

2009. jan. 27. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!