Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudni az aranyhörcsög...

Mit kell tudni az aranyhörcsögről?

Figyelt kérdés

etetés,egészség,élettartam,mozgás tér,stb...

NORMÁLIS válaszokat szeretnék.


2011. jan. 4. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt mindent megtalálsz: [link]
2011. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésekben találsz neki magot. Adj neki minden nap gyümölcsöt vagy zöldséget. De attól még szerintem rakj be neki vizet. Úgy azért jobb ha bárminkor tud inni amikor akar. Azt mondják, hogy a k betűs zöldségektől felfúvódik és azokat nem szabad neki adni. Adhatsz neki száraz kenyeret is és széna is kell neki.

Hogy a fogát koptathassa kell, hogy legyen bent neki fa.

Ha beteg vidd el az állatorvoshoz rögtön amikor meglátod, hogy beteg.

Nekem a régi aranyhörcsögeim felmásztak a ketrec oldalára. Általában nagyon fürgék. De ha megszelídíted nem szalad el.

Azt nem tudom, hogy a ketrecnek hányszor hanyasnak kell lennie, de, ha bemész egy állatkereskedésbe és azt mondod egy eladónak, hogy szeretnél hörcsögketreceket nézni egy db hörcsögnek akkor megmutatja mekkorák. A ketrecben legyen bent neki egy kis házikó amiben elbújhat, mert azt szereti.

2011. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szelídítésről annyit, hogy először ne nyúlj be a ketrecbe csak csalogasd oda az oldalához egy kis alma darabbal vagy valamivel. Ha odamegy és elveszi akkor már nyúlj be a ketrecbe és úgy csalogasd oda. Ha ez is megy akkor simogasd meg, érintsd meg. Aztán már ki is veheted a ketrecből, de vigyázz, hogy el ne szaladjon.
2011. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!