Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez a tenyésztő...

Szerintetek ez a tenyésztő megbízható?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 5. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Így első ránézésre nem tűnik rossznak...
2011. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem valami megbízható .. Nem minden tenyésztőnek van oldala..
2011. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz az állatkereskedővel :S
2011. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnik. Állatkereskedésből semmiképp ne vegyél, könnyen előfordulhat, hogy a törpének vásárolt nyúl megnő 5 kilósra. :) Meg hát ki tudja, ki fia-borja, lehet, hogy beltenyésztett beteges állatot vinnél onnan haza.
2011. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Én is állatkereskedésből vettem és semmi baja nincs .. De ha azt akarod kérdező , hogy oda menj ahoz a tenyésztőhöz és neadjisten megöljön megerőszakoljon vagy bármi akkor szerintem ne tedd! :/
2011. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:D Nem vagy egy kicsit paranoiás? Azért vásároljon inkább a kérdező egy ismeretlen felmenőjű és előéletű nyulat, mert szerinted a tenyésztő igazából egy gyilkos így akarja odacsalogatni az áldozatait? Ennek azért igen csekély az esélye :)

De ha bogarat ültetett a füledbe ez a felvetés, kedves kérdező, akkor menjetek oda valamelyik barátoddal vagy családtagoddal, de nem hiszem, hogy meg akarnának erőszakolni. :)

2011. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen korrektnek tűnik, bár a kosorrút ő is olykor lógófülűnek írja (lehet, hogy pont a vásárlók miatt), de nyalósós írás, helytállónak tűnik (le is vettem a ketrecről, úgy sem nyalta meg soha), a tápajánlása is jó, és nem írta a száraz kenyeret fogkoptatásra, ez jó pont, szerintem megbízható.

De ha biztosra szeretnél menni akkor kérdezd meg az index nyuszifórum tagjait, ők nagyon értenek a dologhoz:

[link]

2011. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem megbízható :S
2011. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Platypus ***** válasza:

Nézd a tenyésztő szempontjából: vadidegen embereknek adja meg az elérhetőségét, ugyanezeket az embereket beengedi a lakásába állatot venni. Ilyen elven reszkessen ő, ki tudja melyik vevő lesz a baltás gyilkos. Mellesleg minden tenyésztőnek vállalnia kell ezt a kockázatot, most akkor mindenkinek mindenkitől rettegnie kéne? Sőt, az állatkereskedésbe is be kell menni, ki tudja, lehet hogy kloroformos zsebkendővel vár az eladó, hogy aztán a testedet eladja kutyakajának.


Az oldalon található írások korrektek, a fotókon minden tiszta és takaros, külföldről hozatnak tenyészállatokat. Ennyit lehet leszűrni az oldal alapján, és ez teljesen szimpatikus.


Angelgirl, tudsz valami konkrétat is, ami miatt itt pattogsz, vagy csak simán a konkurenciát képviseled?

2011. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!