Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van Győrben olyan állatorvos,...

Van Győrben olyan állatorvos, aki ingyen, vagy nagyon olcsón vizsgál meg tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy most olyan nagyon betegek lennének, de félek, hogy késöbb komolyabb bajuk lenne, és az informácó csak jól jön.
2011. jan. 8. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
És persze nem akarsz pénzt áldozni a kedvenceidre...???
2011. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:

Az állatorvos is pénzért dolgozik, mint mindenki más. Az állattartással orvosi költségek is járnak, ezt nem lehet megúszni, hacsak nem akarsz állatkínzó lenni. Egy malac vizsgálata nem kerül sokba, ha tényleg betegnek tűnnek, akkor nem szabad elhanyagolni.

Velem előfordult már, hogy egyszerű vizsgálatért nem kért el pénzt az orvos, de már régóta oda járok és hagytam nála elég pénzt.

2011. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem olvastad el a kérdést rendesen. Az információ mindig jól jön, és ha van ingyen, ne fizessek drága pénzt azért. Nem mintha nem fizetném ki az állatorvost ha betegek a malacaim, csak a különbözetből tudok még pluszba valami vitamint venni nekik, esetleg új tápot, meg amit az orvos ajánl, stb. Erre nem gondoltál? Gondolkodj légyszi, mielött válaszolsz.


Második válaszoló: köszönöm a választ, de mennyit kérnek kb.? 5000-6000? Csak kíváncsi vagyok.

2011. jan. 9. 11:47
 4/5 Platypus ***** válasza:
Szerintem elég, ha a felével számolsz, de a Győri orvosokat nem ismerem. A patkányaim ellátása gyógyszerrel együtt olyan 2500 Ft körül szokott lenni.
2011. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: de bizony elolvastam, elég egyértelműen írtad. Nem vagyunk egyformák: ha én orvost keresek a hobbiállataimnak, nem az "ingyen vagy olcsón" az elsődleges szempont, hanem a szakértelem, megbízhatóság. És az nem feltétlen olcsó. Ha ilyen hobbira adja az ember a fejét, jó ha csak akkor teszi, ha tudja biztosítani - minden szempontból - a legmegfelelőbb ellátást a kedvenceknek. Ez független mindenféle "különbözettől." Van egy kiszámolható átlag havi ellátási költsége az állatoknak és számolni kell a nem várt kiadásokkal is, mint pl. betegség kezelése, tetszik vagy nem.

Elhiheted, hogy gondolkodtam, mielőtt válaszoltam, de nem úgy gondolkodom, mint te, bocs...Én azt kérdeztem volna, hogy ki a legjobb tengerimalac-állatorvos és ha sokba is kerül, majd inkább én vonok meg magamtól valamit.

2011. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!