Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkány nagyon szőröz?

A patkány nagyon szőröz?

Figyelt kérdés
szeretnék kérni szülinapomra csak nem tudom mennyire szőröz nem szeretném hogy csupa szőr legyen minden
2011. jan. 12. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, minden szőrös állatnak hullik valamennyire a szőre, a patkánynak is. Csupa szőr nem lesz tőle minden, leginkább csak úgy fogod észrevenni a szőrhullatást, hogy ha kiveszed simogatni/játszani, akkor a ruhádon ott marad pár szál.

ui.: ha patkányt szeretnél, akkor 2-t (2 fiút vagy 2 lányt) vegyetek, mert társas állat, úgy érzi jól magát.

2011. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 2lány volt,mára csak egy,mert megöregedtek és az egyik elpusztult:(

Nem szőröznek annyira mint pl egy kutya,mert ugyebár ők picikék:)

Imádom Őt(Imádtam Őket)és sosem bántam meg egy percre sem,hogy megvásároltam.

Most is véletlenül úgy hagytam a ketrecet,kimászott,de visszamenni már nem tudott,ott erőlködött:D

Kis öregecském,még elmászkálni sincs kedve:))

2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Van pár szőrmágnes ruhadarabom, azokon meglátszik a patkányszőr, ha előtte ölelgettem az állatot, de egyébként a patkányszőr nem jelent semmiféle gondot, nem látszik se a bútoron, se a ruháimon. Pedig van egy adag patkányom :)
2011. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEkem volt egy lány patkányom...a végén még mókuskerekezett is XD Most 3 rakoncátlan göri dunnyog a szobában :)
2011. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,h túlságosan szőrszáll hasogató lenne XD
2011. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!