Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csináljam? Bővebben lent

Hogy csináljam? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kapok egy nyulat. Panellakásban lakunk, van külön szobám. Tudom, hogy a nyuszit ki kell engedni, de ha össze-vissza szaladgál a lakásba akkor 1.nem fog elbújni? 2.megrágcsálni mindenfélét?

Én majd csak akkor szeretném, hogy a szobámba mászkáljon, ha már kb 1-2 hete nálam van / már megszokott engem és bízik bennem. Az nagy hülyeség lenne, ha hámot tennék rá, és úgy mehetne a szobámba? (csak hogy óvatosan vissza tudjam húzni, vagy hogy lássam, hogy merre van)

köszi!

és kérlek, ne röhögjetek ki, mert akkor piros gomb. ezek csak kérdések :)


2011. jan. 14. 15:35
 1/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
De igen, nagyon szereti megrágni a bútorokat, ágylábat és a szőnyeget is. Olyan helyre tedd ki, ahol nem tud elbújni, és nem lesz gond, viszont eléggé szőröz, és valószínűleg meglep jó pár marék mindenfelé szórt nyúlbogyóval is.
2011. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de hogy érted, hogy "olyan helyre tedd ki" hát ha a szobámba kiteszem, tehát kiveszem a ketrecből, akkor z egész szobában menni fog. (ajtó bezárva) szerinted rossz ötlet ez, hogy a hámot rárakom?
2011. jan. 14. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nyulaknak lehet kapni speciális hámot,de kutyással/macskással sztem. ne nagyon,mert a szomszéd avval folytotta meg,de nem minden nyúl tűri a hámot!
2011. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, nyúlhám. köszi :)
2011. jan. 14. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor pici volt , leterítettük törülközőkkel az ágyat és arra tettük ki, leugrani félt, melléültünk jutalomfalatokat adtunk neki, és simogattuk, próbáld ki te is.
2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A nyuszit nagyon könnyű szobatisztaságra nevelni, könnyebb mint bármilyen más állatot.

A kábelekre és a szobanövényekre vigyázz nehogy megrágja.

2011. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!