Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha az egyik...

Mit csináljak ha az egyik kishörcsögöm meghalt és ma született meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

rendezz neki szép temetést :(

amúgy bocsi de nem nagyon értem hogy mi a kérdés...ha meghalt akkkor meghalt...nem tudsz mit tenni


a többi kishöri remélem nem fog :)

2011. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit ellett az anya? Ne nyúlj hozzájuk, úgy 3 hetes korukig. Ha már önállóan esznek, el lehet választani őket. 18-21 napig még szopnak.
2011. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha jól számoltam 8-at.De ugyértem hogy hadjam ott vagy kiskanállal vegyem ki?
2011. jan. 14. 19:34
 4/7 Platypus ***** válasza:
Mindenképpen vedd ki.
2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kiskanállal? :( basszus kézzel
2011. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem mondott hülyeséget a kiskanállal! ha véletlenül hozzáérne másik kishörikhez, akkor azt már lehet, hogy "kiközösítené" az anyahörcsög azért, mert 'fura' szaga van. Nem szoptatná, kilökné az alomból, vagy meg is enné. Amikor nekünk is volt régen nagyon sok hörink, akkor nálunk is volt, hogy halottan született a kicsi, és teljesen megrémültünk amikor a halott kicsit megette az anya. O.O Pedig mindig rengeteg kaját kaptak, és éhesek sosem voltak, mindig állt előttük a kaja. de egy könyvben olvastuk, hogy ha halottan születik a kicsi, akkor azt a természetben is sok állat megeszi, és így nagyon fontos, hirtelen máshonnan nem 'beszerezhető' tápanyagokat pótol magában. Ha sok kicsi születik és mind élve, akkor előfordul olyan is, hogy a leggyengébb kicsit is megeszi az anyahöri.

de látom a kérdés már 4 napos...szóval ha még mindig bent van, akkor ki kell szedni.

2011. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én elválasztanám őket már most, és csak akkor engedném össze ha szoptatni kell. Nekem is volt hörcsögöm és amikor ellett megette az anyjuk őket... :( Megkérdeztem az állatorvost és aztmondta nem szabad őket együtt hagyni állandóan. Gondolhatod milyen horror látvány volt.. :(
2011. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!