Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A malacom örökké visít? Mit...

A malacom örökké visít? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom állandóan visít. Kaja van előtte,vize is van,szénája is van. De nem kaphat örökké uborkát! Napi 3x kap egy bő ujjnyi vastagot. Kevés lenne? :S Jam,és napi 2-3x kivan véve. Kisháza is van. Mi lehet a gond?
2009. febr. 1. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen neszre visít, mondjuk zacskózörgésre? Mert ilyenkor azt hiszik, hogy enni kapnak, és hiába nem éhesek, beindulnak a kajakérő reflexek.

Uborkából tényleg ne adj neki túl sokat, mert hasmenése lesz, vagy felpuffad és a tengerimalacra nézve az veszélyes.

Az enyém is odavan az ubiért, én igyekszem ellenállni a követelésnek, és néha kap olyat is, amit tudom, hogy nem annyira szeret, pl. céklát, almát. Különben képes lenne és kienne a vagyonomból :-)

2009. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van valami rágcsálnivalója? Úgy értem valami kemény, amit nem eszik meg, de koptathatja rajta a fogait.

Az én tengerimalacaimmal ez volt a gond, örökké visítottak, az agyamra mentek, aztán amikor már tonnaszámra ették/szétforgácsolták a sárgarépát, akkor jöttünk rá, hogy csak a fogaikat nem tudják rendesen koptatni.

2009. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simihiánya van. A miénk elképesztően igényelte, néha lopakodnunk kellett, nehogy meghalljon minket. Azután ha simogattuk és abbahagytuk, megint rákezdte.
2009. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van fogkoptatója és szénája. Előforul,hogy zacsizörgésre visít,vagy a hűtőnyitásra. De nem szeretem hallgatni,ahogy szenved,mit lehetne vele csináéni? De az is lehet,mert mikor simogattam nekem is abbahagyta,akkor kivettem,egy 3 percig csöndben volt utána,miután visszaraktam.
2009. febr. 1. 18:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Miután visszaraktam,újra elkezdte. Lehet unatkozik?:S
2009. febr. 1. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos igen utankozik...:S ilyenkor vedd ki és hagyd mászkálni a szobádban..:) vagy ahol kivan csempézve mert az könnyű takarítani....:) haggyd mászkálni vagy vegyél hozzá társat nagyon társas lények.
2009. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy fiatal kisfiú malachoz milyen társat tudnék venni?
2009. febr. 2. 20:38
 8/11 A kérdező kommentje:
De amúgy,ha unatkozna,miért pattogna,ugrálna a levegőben?:S
2009. febr. 2. 20:51
 9/11 A kérdező kommentje:
VAgy mitcsináljak,ha zacsizörgésre visít? Hagyjam visítozni? Akkor sosem hagyja abba!
2009. febr. 2. 20:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és:D Mikor visít,oda megyek,ha hozzáérek elszalad.. ilyenkor mi van? mit akar?
2009. febr. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!