Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan lehet legálisan egzotik...

Honnan lehet legálisan egzotikus állatokat szerezni, pl. kismajmot?

Figyelt kérdés
Én itt olyan kismajomra gondolok,ami Ross-nak van a jóbarátokban. Nagyon szeretnék egy olyat,de nem tudom lehet-e egyáltalán legálisan szerezni ilyet Magyarországon?!!
2008. jan. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mintha már olvatam volna hasonló levelet itt! bár arra is csak én tudtam aválaszt hihihi

én még pár éve látttam az árpád híd és dózsagyögy út között utóbbifele baloldalt (talán váci út,de nem tuti,bocsi),egy kisállatkereskedést,ahol volt majom. Mintha a mammut kisállatkereskedésében is láttam volna. de talán westendben,stbben is van,de legalább az eladót kérdezd meg,mert a nagyobb állatkereskedéseknek szerintem van kapcsolatuk ilyen állatkereskedőkkel.

egzotikus kisállatkereskedésekben nagyobb rá az esély,talán azt írd be a goggliba először.

Én is szertnék ha nagy leszek és gazdag,de csak úgy,ha annyi pénzünk lesz,hogy a kertben lehessen neki egy nagfyon nagyon nagy ketrec,olyan nagy,hogy fák férjenek bele. ha sikerült elmesélhetnéd emailben! sok sikert!

2008. febr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akármelyik kisállatkereskedésben segitenek,vagy ha felhivod az állatkertet ott is segitenek,lehet adnak is el,más állatot is adnak el néha.pl.:mosómedve. Én is szerettem volna de utána jártam és elég sok problémába ütközik a tartása és sokszor kiszámithatatlanok /harapnak és bizony elég éles a foguk/ a kismajmok bár nagyon aranyosak is tudnak lenni.Meg az se mindeggy hogy a szülők hogy állnak ehez a kérdéshez.

De azért sok sikert ha sikerül.

2008. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom,hogy ne akarj egzotikus állatot tartani,mert csak szenvedne,ugyanis mi nem tudjuk biztosítani nekik azt a környezetet, ami kell nekik!!!
2008. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett a tervvel? :)
2015. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!