Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől halt meg az 1 éves...

Mitől halt meg az 1 éves hörcsögöm? Rendesen etettük kapott lédús gyümölcsöket, volt helyes ahol futhatott.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Lenyelt valami magot, megfulladt a kajától, felpuffadt a gyümölcstől,túletetted(véletlen),megakadt valami a torkán stb...
2011. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen beteg lett.

Az én hörcsögöm sem "öregen" halt meg,nem tudom,miért,csak meghalt.

Az is lehet,hogy túl hideg volt a helységben,ahol tartottad,vagy túl meleg,vagy lehet hogy volt valami a szervezetével.

2011. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt túl hideg se se meleg. :/ de köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 29. 08:44
 4/9 anonim válasza:
nekem a halam halt meg de egy éves sem volt és rendesen etettem és megfelelő volt a víz hőmérséklete is és mindene megvolt ami egy halnak kell és egyszer csak meghalt. lehet hogy valami belső baja volt a te hörcsögödnek is meg az én halamnak is.
2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Attól is függ, milyen hörcsög volt. Egy szíriai aranyhörcsög átlagéletkora pl 2 év körül van, az átlag meg ugye úgy jön ki, hogy van, ami tovább él, valami, a korábban hal.


Mindenesetre részvétem. :(

2011. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Dzsungáriai törpehörcsög volt :( köszönöm :(

És a válaszokat is köszönöm :/ :)

2011. febr. 3. 07:36
 7/9 anonim ***** válasza:

A hörcsögök és a halak átlagéletkora 1-1,5 év!

És részvétem!

2011. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 2011 Január 28. án meghalt a hörcsögöm :(!! Neki volt egy testvére akivel szó szerint (EZ MÁR NEM JÁTÉK) verekedtek. Péntekem hazajöttem az iskolábol és a sarokbe fekütt Sütike :(!!! Akkor a másik hörcsögöm Masni be volt zárva egy zöld műanyak izébe amit a ketrechet adtak. Kiengettem és a hörcsög azonnal testvéréhez rohant és ki ette a szemét (FÚJ). Valószinű tesvére összeverte. A te hörcsögödnek volt tesvére??? Mert akkor lehetséges hogy ezt történt vele is.
2011. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Perla25 válasza:
Sziasztok. En is egy ev utan vesztettem el a kis torpehorcsogomet. Nagyon hianyzik. Csak nehez feldolgozni, hogy ilyen koran meghalt. Egy hetig alig evett, gyenge volt majd meghalt. Egyutt erzek a fenti emberekkel akik elvesztettek a kis kedvencuket. Nekem borzasztoan faj es nagyon hianyzik :(
2011. dec. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!