Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legbarátságosabb...

Melyik a legbarátságosabb hörcsög?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki enm nagyon félénk és nem is nő meg nagyon nagyra, de a legfontosabb az lenne hogy ne tudjon nagyot harapni tehát olyan aminek nem élesek a fogai!??
2011. jan. 29. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden hörcsög képes véreset harapni, de önszántukból nem teszik, csak ha valamiért nagyon megijeszted őket. A legbékésebb a dzsungáriai törpehörcsög a törpoehörik közül, de a hím aranyhörcsögök is jól bírják a dögönyözést.
2011. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai Törpehörcsög. Nagyon édesek és viccesek mikor alszanak. Nekem most 5-en vannak 3 fiú 2 lány. Nagyon szeretem őket. Főleg az egyik lányt. Hát ő más mint a többi.
2011. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Mindegyik hörcsög barátságos, ha kiskorában szocializálták. Ha nem boltból veszed, hanem tenyésztőtől, akkor eleve szelíden kapod az állatod. Nagyon régen tenyésztettem aranyhörcsögöt, a nőstényeim is olyan szelídek voltak, hogy akár labdázni is lehetett volna velük. Nálam születtek, sokat foglalkoztam velük kiskorukban, és sose haraptak meg. A bolti hörcsögökkel viszont minden bajom volt, volt amelyik sose szelídült meg. Harapni minden rágcsáló képes, el kell érni, hogy ne is akarjanak harapni.
2011. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!