Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik hörcsög fajta a legbará...

Melyik hörcsög fajta a legbarátságosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a törpehörcsög.Nekünk az van.Belemászik a kezünkbe onnan eszeget!Nagyon aranyos!De csak olyat szabad megvenni amelyik ezt első találkozáskor produkálja!Ha agresszív azt érte valami negatív dolog és olyan is marad!
2011. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik amelyik emberhez van szokva.
2011. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozok előttem szólóhoz...mindegyik höri fajta tud barátságos lenni ha kézhez szoktatják...nekem spec aranyhörcsögöm van és teljesen szelíd...1X kapott bele az ujjamba véletlenül mert álmában nyalakodott és megijedt mikor megsimiztem :)
2011. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik aranyos

szerintem talán egy kicsit szelídebb a törpehörcsög

2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de melyik fajta?
2011. ápr. 29. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szíriai aranyhörcsögöm van, szelíd kedves kis állatka. Nem harapott még meg, tiszteletben tartom a saját kis terét, nem zaklatom amikor nem kéne. Figyel a hangomra, tudja, hogy ha ezt a hangot meghallja mindig jön valami finom falat, vagy egy kicsit szabad lehet. Ha kiteszem a szobában már mászik is bele a kis gömbjébe, amit aztán jó hosszú ideig teker. Udvaron is szoktam sétáltatni. Sokat foglalkozok vele. Kutyáim is finoman bánnak vele.

Bocsánat a hosszú mesélésért. :) Szerintem bármelyik hörcsög szelíd lesz, ha foglalkozol vele. Bátyámnak törpehörcsöge van, de ő inkább csak a ketrecet dísziti!, eléggé harapós.

2011. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
törpehöriiiii
2011. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem szíriai aranyhörcsögöm van a neve Kormi.Szerintem a szíriai aranyhörcsögök a legbarátságosabb de a többi válaszadónak is igaza van még a törpehörcsögök is nagyon barátságosak!De én az enyémnél maradok a szíriai aranyhörcsög a legkedvesebb!A kezembe mászik meg minden akkor az aranyhörcsögök.
2011. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nikeman01 válasza:
64%
dzsungáriai törpe a legjobb
2011. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem is szíriai aranyhörim van, kisgyerekes családtól kaptam ajándékba, és mikor odaadták, mondták, hogy az az ugrálós, nem tudom mit élhetett át szegény höri, azóta is olyan kis harcias, már egy éves, szerencsére mióta nálam van, nagyon sokat változott, egyszer harapott meg, de csak azért meg megijedt tőlem

azt én is imádom, mikor beszélek, meghallja a hangom és kijön a házából kíváncsiskodni, hol vannak a finom a falatok :)

szürke hosszú szőrű hörcsög és Maszat a neve :)

2011. máj. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!