Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot törpenyúllal...

Tengerimalacot törpenyúllal lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Egy ketrecben gondoltam.
2009. febr. 6. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, a két állatnak teljesen más a bioritmusa. Valószínű hosszútávon nem lenne jó, idegesítenék egymást.

Ausztriában pl már állatvédelmi törvény tiltja, hogy nyulat és tengerimalacot tarts együtt.

2009. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Állat kereskedésben láttam már. De amit az első válaszoló írt, hogy hosszútávon nem jók együtt, szerintem állatkereskedésben hamar eladják és azért vannak együtt. (Ha esetleg innen gondoltad.)
2009. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm együtt tartja a 2-t. Eleinte szabad lábon voltak 1más mellett és úgy szokták meg egymást!De neki kifejezetten jól megférnek együtt alszanak!=)
2009. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rendes (nem törpe) nyúllal volt együtt, a tengerimalac a nyúlon aludt! Tök jól elvoltak,az elejétől kezdve, legalább nem unatkoztak!
2009. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a nyuszitól függ. Mert a malac ellenne a nyuszival, mert fajtársának tekinti, azonban más más módon "védik" a kajájukat, és a malac, ha elzavarná a nyuszit az etetőtáltól, akkor azt a nyuszi félreértheti, mert az ő fajuknál az ilyen viselkedés mást jelent(het). De egy próbát megér, és mint olvastad, van akinek be is jött! :D
2009. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod őket együtt. Előnye az, hogy a harci jeleket nem tudják értelmezni, mivel a kommunikációjuk teljesen más. Ezért nagyon jól megférnek együtt. Arra figyelj, hogy baknyúlat ne tegyél össze malaccal. Fordítva persze lehet. Egy szerelmes malactól nem lehet baja a nyúlnak, de fordítva igen.
2009. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad őket együtt tartani!!!Most vettem egy tengerimalacot és minden könyvet elolvastam róla mielőtt megvettem és mindegyik könyv azt írja hogy SOHA nem szabad együtt tartani tengerimalacot hörcsöggel,nyúllal vagy más fajtájú kisemlőssel mert teljesen másak az igényeik!

Idézem:"Fontos! Tengerimalac mellé sose helyezzünk más állatot (nyulat,hörcsögöt stb.),mivel mások az igényeik,szükségleteik."Az már a te dolgod,h elhiszed e de hogyha jót akarsz a malackáddal,nem teszel vele ilyet...

2009. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!