Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy írtsam ki a patkányokat...

Hogy írtsam ki a patkányokat úgy, hogy a háziállatoknak ne legyen baja?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A "leghumánusabb" megoldás a görény!

Nem túl drága, és természetes;)

2009. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1. hsz: Mihez képest nem túl drága? Egyébként rendben van, csak nem mindenki engedheti meg magának anyagilag (nekem sincs rá keretem).
2009. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos görényt nem tudnék tartani, valami más megoldás kellene, azért köszi
2009. febr. 7. 00:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egércsapdát. gondolok itt arra a kicsi cseles ketrecre amibe bemennek a patkányok és bennragadnak mert ki már nem tudnak jönni. Nem tul drága és más nemigazán fér bele. vagy kitehetsz mérget is, csak oylan helyre ahova az állataid nem érnek be (szekrények mögé, szerszámok közé).Amugy milyen háziállatok? mert ha pl tehén akkor lehet sima "lecsapós" egércsapda is mert nemhiszem, hogy az egy tehén patályában bármi kárt is tenne, viszont egy egeret kb ketté szel :) !
2009. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*patáJában (bocs)
2009. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem macskád, vagy kutyád van, akkor alkalmazható az, amit én eddig a leghatásosabbnak láttam vetőmagraktárak környékén. Egy csempe- vagy pozdorjadarabra kentek valami azonnal fogó ragasztót, és odatettek valami csalétket. Tényleg azonnal fogott, amint rajta volt a patkány, se előre, se hátra. Ha nem intézed el, pár nap alatt elpusztul. Ha kisállatod van, azt érdemes a vadászat idejére elkeríteni.
2009. febr. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy vannak nagy macskák és picikék is (pár hónaposak) és két kutya, nem túl nagy testűek
2009. febr. 7. 17:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1.hszóló vok

A görényt nem te tartanád,hanem lehet bérelni,vannak ilyen emberek akik vadászgörénnyel patkányirtást vállalnak.Egyik ismerősöm irtotta ki igy a patkányokat,nála 4000 Ft volt egy alkalom,nem is kellett többször alkalmazni,mert az összeset kiszedte a lyukakból,1 nap alatt végzett az összessel.

Hát ha macskák is meg kutyák is vannak,ezért én nem tanácsolom a mérgeket mert ha vmelyik állatod elkapja vmelyiket akkor ő is bele pusztulhat.Nálunk a komondor egyszer fogott egy patkányt...

2009. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11:58 - ilyen görénnyel irtás tényleg van? Hol hirdetik magukat?
2009. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

11:58 as vok :)

Igen van.

Privátban küldök elérhetőséget,mert sztem itt reklámnak minősülne.

Amúgy neten,vagy újságban is hirdetik magukat.

2009. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!