Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ígyis felneveli őket?

Szerintetek ígyis felneveli őket?

Figyelt kérdés
sziasztok!!! én házinyulakkal foglalkozom. van egy törpenyulam őt csak úgy kaptam és vemhes volt.eddig kint volt az ólban a többi nyúllal ott fialt meg már több mint egy hetesek a kisnyulak. csak most egy pár napja nagyon hideg lett és úgy vettem észre hogy ezek a fajták nem nagyon birják a hideget. a picikre értem!!! mert a házinyulaim télen is fialnak stb de semmi bajuk nincs a kicsiknek. de a kis törpenyulak nemnagyon birják ugy láttam, egy elis pusztult. ma megfogtam és behoztam őket a kazánházba az anyával eggyütt és ott vannak. lényegében csa arra lennék kíváncsi hogy a helyváltozás miatt hogy behoztam őket az anya továbbra is nevelni fogja őket???
2011. febr. 1. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem attól még felnevelheti, de a kisnyulakat ne fogdosd mert ha megérzi a szagodat rajtuk az anya, akkor lehet nem neveli tovább
2011. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örülnek hogy bevitted őket a melegbe, csak arra figyelj, hogy ne legyen túl meleg, mert az se jó nekik. ;) Amúgy biztos felneveli őket, de ha a kicsiket összefogdosod, akkor lehet, hogy az anya megérzi a szagod és nem fogadja el a kölykeit.
2011. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel fogja nevelni, de tarts be néhány dolgot:

1. Ne nyúlj hozzájuk legalább 2-3 hetes korukig!

2. Ha már átraktad Őket, tedd át az almot ami ott volt, hadd szokja az illatot!

3. Pár napig hagyd pihenni egy kicsit!

Sok sikert!

Ha mégsem neveli őket akkor megpróbálhatod átrakni egy most fialt házinyúlhoz a piciket! Hátha! És te is megpróbálhatod etetni Őket!

2011. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!