Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes veszélyeztettet...

29 hetes veszélyeztettet terhes kismama vagyok! Sűrű alhasi fájdalmakkal és haskeményedéssel szenvedek. Minden vizsgálat nélkül írtak fel nekem cordaflexet ami vérnyomáscsökkentő! A vérnyomásom igyis alacsony! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Magándokihoz jársz?
2011. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"cordaflexet ami vérnyomáscsökkentő! A vérnyomásom igyis alacsony!"


Alacsony amúgy is, és erre írnak vérnyomáscsökkentőt?!

Hát ez jó!

Lehet , orvost kéne váltanod?

2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én is így voltam. Cordaflexet beszedtem, mert a keményedések ellen jó. A vérnyomásom meg így is szar volt, de ki lehet bírni. Nem kell orvost váltani emiatt, ezt szokták adni korai keményedésre. Ezen kívül napi 3 magneB6. Egyébként Túlhordtam a babát, pedig 26. héten elkezdtem kinyílni.

Sok egészséget, remélem minden rendben lesz.

2011. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom, amit írtam, mert annyira nem értek hozzá. Csak furcsa volt, hogy ilyen gyógyszert adnak alacsony vérnyomás mellett. De akkor ezek szerint nem kell a kérdezőnek tovább nyugtalankodnia!:)
2011. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem magándokihoz járok hanem egészségházba!
2011. szept. 23. 14:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 23. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is alacsony a vernyomasom, ezert nem irtak fel a cordaflexet. Nem is ertem neked miert adtak??Nekem magnerot-ot kellett szednem napi 3 szor kettot es pihenni egesz nap szinte. A magnerotban a legmagasabb a magnezium koncentratum a doki szerint ezert ada ezt. En a helyedben kikernem mas doki velemenyet is, ez persze csak az en velemenyem es tapasztalatom. Sok sikert neked!
2011. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.misem értjük mért írta fel!
2011. szept. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!