Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet ez a hörcsög "lyukánál"?

Mi lehet ez a hörcsög "lyukánál"?

Figyelt kérdés

A lány hörcsögöm lyukából kilóg egy olyan valami,ami úgy néz ki mint egy hörcsögláb és a végén egy fekete pont(mint egy kishörcsög szeme)

Mi lehet az?

Lehet hogy egy torz kishöri?

A fiú hörcsög akart vele pározni,de nem tudom hogy összejött-e,mert nem nagyon hagyta a csaj.


2011. febr. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
képet!
2011. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy barátnőmnél vannak,de elmondom hogy néz ki:

Van a "luka" ugye és kiáll belőle egy fél centi hosszú vékony rózsaszín valamit,és a végén van egy fekete pont.

Nem tudom mi lehet :S

2011. febr. 1. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történt azóta, de valószínű, hogy egy elakadt kishörcsög (nem feltétlenül torz, csak megakadt a szülőcsatornában). Ha nem kapott azonnali segítséget, akkor valószínűleg már elpusztult szegény...
2011. febr. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy beakadt kis hörcsög lehet. Ha nem jött ki, az anyaállat is elpusztulhat. Ez mikor történt? Állatorvoshoz kéne/kellett volna fordulni. Hátha sikerült önmagától is kijönnie! Majd írd meg! :) Ha pedig még mindig ott van,sürgősen forduljatok állatorvoshoz!
2011. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta barátnőm, hogy eltűnt a fekete pont a végéről és vérzett neki :/

Lehet attól hogy a hörcsög(amelyikből kiáll az a valami)úgy született hogy az apja és az anyja testvérek voltak?

2011. febr. 3. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már egyre morbidabb! Végképp nem tudom mi lehet, de süsgősen forduljatok állatorvoshoz!!!!!!! Ő tud segíteni!
2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!