Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom állatorvosnál...

Tengerimalacom állatorvosnál (! ) letört első foga miatt nem tud szénát és magokat enni. Nem lesz szegénykémnek így baja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára kinő neki, mivel fogai állandóan növekednek. Ezért is kell mindig rágcsálniuk.
2011. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És reszelhetsz neki pl. uborkát, répát. Egyszer egy ismerősöm malackájának is letört a foga és így etette.

De ha dokinál van, biztos köt rá infúziót vagy ilyesmi, nem? (lehet hogy hülyeség nem tom malackának lehet-e egyáltalán)

És ne aggódj, hamarosan kinő a foga!

2011. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Itthon van a Malacka,a szénán és magokon kívül már eszik répát,almát,uborkát,körtét!Csak azért aggódtam,hogy nehogy most meg a széna nem evés miatt,a hátsó foga is túlnőjjön.

Zöld kéz megy mindkettő Válaszolónak!

2011. febr. 3. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja de ari vagy köszi a zöld kezet! ;) Most amúgyis nagyon rosszul állok, mert nem voltam egy véleményen valakivel, és kicsit lehúztak. :/
2011. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó,igazán megérdemelted a jó tanácsaiddal zöld kezet,szívesen megadtam!Remélem kapsz még jó sokat!!
2011. febr. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!