Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom amikor...

A tengerimalacom amikor hazahoztam első megengedte, hogy az ölembe vegyem de most már nem engedi meg. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem szereti.
2010. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a tengerimalacok általában szeretik,ha foglalkozunk velük.
2010. jún. 3. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen jól ismered a tengerimalacokat hogy ezt kijelented nem állna itt akérdésed-nincs igazam? dehogynem.

a válasz amúgy: a tengerimalac félelmi reakciója hogy megdermed, megmerevedik. Először mikor hazahoztad annyira halálra rémítetted az abajgatásoddal hogy életbe lépett ez a reflex és te nem ismervén a tengerimalacokat azt hitted, milyen szelíd hogy hagyja h ölbe vegyem...valójában alaptörvény hogy amikor hazahozzuk az első napon ne is nézegessük, később fokozatosan simíthatjuk meg amikor beadjuk neki a finomságokat, majd a 10. napra elérve fokozatosan lehet kivenni fél percre!

Hogy azóta miért kapálózik? mert már nincs akkora halálfélelme és képes ellenkezni az ellen amit nem akar.

2010. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!És hogyan lehetne ezt elkerülni?
2010. jún. 5. 20:01
 5/8 anonim válasza:
nekem is volt tengerim. ha még új akkor lehet hogy még nincs hozzád szokva. ha meg régebb óta megvan lehet hogy nem tetszik neki ahogy kiveszed
2010. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért tudtad először megfogni mert félt most már hozzá szokott, hogy új helyen van most már önmagát adja!De könnyen megtudod szelídíteni, vagy kézhez szoktatni!:)

Könnyen tanulnak! ( bár ez nem mindegyikre igaz de 80%-ra igaz :) )

2010. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon hasznosak voltak!
2010. jún. 6. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én ma hoztam haza, minden órában ránéztem, nap végén kivettem és tök jól elmakogott meg elült az ölemben és nyalogatta akezemet.
2010. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!