Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 4 hónapja megvan az "új"...

4 hónapja megvan az "új" malac de most már veszekednek a "régivel" pls help?

Figyelt kérdés
Volt 2 fiú t.malacom az egyik elpusztult és hogy ne maradjon egyedül vettem még egyet 4 hónapja. nagyon pici volt nem is volt baj de most már állandóan kergetőznek meg néha hallom hogy picit nyivákol, nagy figth nincsen sebek ilyesmik inkább csak nagy pofa emelések meg az új malac állandóan oda nyújtózkodik a másikhoz még ha tudja h meg is kergeti érte.. mit csináljak?
2011. febr. 3. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,összevesztek van ilyen,nem kell aggódni,majd megbékélnek egymással
2011. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó csak ahogy látom egyre durvább a helyzet, nem akarom hogy tényleg figth legyen ebből. úgy vettem észre mintha nem szeretnék egymást :S mind a kettő fiú egyépként
2011. febr. 3. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Van rá garancia?

Vidd vissza az eladónak, és mondd, hogy te nem agresszív kismalacot kértél és legyen oly szíves kicserélni!

:-))

2011. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisebbik malacod most éri el a nagy korát mikor a naggyal verekednek, hogy ki a rang idősebb ki lesz a "vezér". Ezen mindegyik át esik. Addig verekednek míg nem tudják meg, hogy ki is a vezér. Ez a természet rendje. Nekem is összeugrottak a fiuk.Sőt ha jobban megnézed állatkereskedésben is összeugranak. Nem kell félni! Ha meg félted a kisebbiket szedd szét őket.
2011. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!