Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom állandóan...

Tengerimalacom állandóan rágja a ketrecnek a rácsát. Miért?

Figyelt kérdés
Van neki fogkoptatója is meg szokott kapni gyümölcsöt, zöldséget, szénát...
2011. febr. 3. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszik neki a fogkoptató. :)

Rakj be neki egy vastagabb fadarabot, hátha az jobban tetszik neki.. :)

2011. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyedül van? Mert akkor lehet unatkozik, és/vagy kicsi a ketrece.
2011. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az ágat kipróbálom, hátha...igen egyedül van, próbálok vele elég időt tölteni cserébe, de nem mindig jön össze.
2011. febr. 3. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

ott a válasz,egyedül a malackák nem érzik jól magukat


vagy vegyél mellé egy vele azonos neműt vagy amikor tanulsz,tv-zel,gépezel,tedd ki magad mellé

2011. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

több oka lehet:

-éhes

-unatkozik

-fogat koptat


Próbáld ki, hogy ha adsz neki egy kevés zöldséget, nem hagyja-e abba.

Legyen minél többet ki engedve, tölts vele annyi időt amennyit csak tudsz! ;) Az én malackám is egyedül volt tartva, és mindig kivettem amíg tanultam, vagy pakoltam meg ilyesmik! :)

2011. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és a fogkoptatásra meg az is jó, ha raksz be neki szárított kiflit vagy zsemlét, azzal napokig el van! :) (előző vagyok)
2011. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több malacom is volt már, de a mostani folyamatosan rág valamit. Annyira vicces, ahányszor a közelébe megyek,látom ahogy jár a kis pofája. És amikor kiveszem, akkor abbahagyja, de aztán az ölemben újra elkezdi. :) Ketrecet is rágják néha, de nálunk az csak egy jelzés, ha éhesek vagy ha valami elmegy mellettük akkor is ezt csinálják.

Na, most jót offoltam, bocsi!

2011. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!