Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit NEM ehetnek a hörik?

Mit NEM ehetnek a hörik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bármi K betűvel kezdődőt, de nem azért, mert büdöset pisilnek tőle,, sztem ez ha igaz is, sokad rendű dolog, hanem azért, mert felpuffadnak tőle, és meghalhatnak. Nem szabad adni nekik krumplit sem, a keményítő sem használ nekik. Illetve olyan zöldséget, gyümölcsöt, amit te sem ennél meg (hagyma, fokhagyma). Fehérje kell nekik, ez lehet egy kis adag FŐTT!!! hús, fűszer nélkül, ala natur, vagy sajt, lehetőleg minél kevésbé legyen zsíros, vagy a legjobb a lisztkukac, vagy a teknősök számára vehető szárított hal.


Bizonyos fűféléket is adhatsz, én pl tyúkhúrt szoktam. De ezekről is bővebben olvashatsz a torpehorcsog.hu oldalon.

2011. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!