Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény panelbe. Jó...

Vadászgörény panelbe. Jó ötlet? Magára lehet hagyni 1-2 napra ha van valaki, aki ad neki enni? Nem fog megharapni, olyan éles fogai vannak. Mennyire büdös?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne tarts vadészgörényt. Tudom, hogy divat, meg minden, de nem neked való.
2011. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarnád magára hagyni? Amúgy tarthatod panelbeN.
2011. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van kajája naponta, akkor egy-két alkalommal kibírja egyedül, de ne legyen túl rendszeres. Ha szelíd, akkor nem harap. Ja igen, szerintem nagyon büdös. De ez úgy van, hogy ha megszagolsz egyet közelről, akkor érzed a szagot (ha nincs frissen fürdetve). Akkor eldől, hogy undorodsz-e tőle. Ha undorodsz, akkor nem fogod megszokni, ha nem, akkor egy idő után nem érzed a lakásban. A tesómnak van, ő szereti, de én hányok a szagától. :S Emberfüggő, kinek mennyire büdös.
2011. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyira büdös, hogy mikor férjem vett egyet, annyira megundorodtam a férjemtől is, hogy elváltunk. Az a szag mindent átjárt, borzasztó volt.
2011. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bűz mirigyét ki kell szedetni egy állat orvossal, és nem lesz büdös.
2011. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bűzmirigyesre ne halgass, hülyeségeket beszél. Állandó pézsmaillata mindegyik görénynek van, ha rendszeresen takarítod az almát, akkor nem lesz büdös. Magára lehet hagyni őket, ha kap enni, de amúgy tényleg nem okos ötlet... Sok törődést igényelnek, olyanok, mint egy 3 éves gyerek.. Olvass el mindent róluk pl.: mvk.hu és, ha még mindig tetszik, akkor vegyél egyet TENYÉSZTŐTŐL!!
2011. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A nyáron találtuk Cucut kerestük a gazdit,senki nem jött szerintem kirakták itt a hegyen.Megszerettük a kis albínó BŰZBOMBÁT.Kint lakik a garázsban,az almot napi 2* cseréljük de olyan büdös,hogy váltóruhát kell hordani a sétákhoz.Ő maga nem vészes csak a vizelete,na az fúúú.Most mi is a herélésre és mirigytelenítésre gondoltunk.A másik dolog,hogy van egy napirendje és ha késünk 1 órát szökni próbál és ideges.Szeretjük,most már a családhoz tartozik, de a (mi CUCUNK)nem olyan mint egy kutya v. macska.Másé pedig olyan játékos.Mind akettőő benne van a pakliban.Jól gondold meg.
2011. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ivartalanítás fontos. Barátnőmnek van egy, magából az állatból árad egy bizonyos szag. Kibírható, de nem rózsaillat. :D Persze a helyét minimum 3 naponta takarítani kell!
2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!