Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 éves törpenyulat lehet még...

1 éves törpenyulat lehet még WC használatra szoktatni, ha eddig nem használt?

Figyelt kérdés
Úgy kaptam, hogy nem használt, de én megszerettetném vele.
2011. febr. 9. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát határeset, de szerintem sikerülhet.Próbálkozz vele. :) Sok sikert előre is!
2011. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 9. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy csinálnám,hogy az alommal töltött tálkába betenném a kakiját.Elvileg beleszokik gond nélkül.Bár az én nyulam is-hiába szokott az alomtálcához,néha fogja magát,és a tál mellé trottyant,ill.pisil.Imádom érte.
2011. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is imádom, bárhova csinálja, szóval nem is olyan fontos, csak gondoltam megkérdezem. Köszi!
2011. febr. 9. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
De hogy húzza le???
2011. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te hülye. alomba kakil
2011. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bármikor rá lehet őket szoktatni:)

Először almozd le az egész ketrecet,a nyuszi ekkor kiválaszt egy sarkot és csak oda jár elvégezni a dolgát.Ha ez megvolt(kb 1hétig almozd az egész ketit),akkor rakd be abba a sarokba a wc-jét alommal amit ő kiválasztott-rakj bele egy kicsi pisis almot meg bogyókat-és megszokásból odafog már járni.Na meg a szagokat is onnan érzi.

Sok sikert!

2011. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, pisis almot rakj majd abba a sarokba amelyiket kiválasztja, mert a bogyót úgy is szét fogja szórni a ketrecen belül. Én drasztikus megoldást választottam, pici volt még és figyeltem hogy helyezkedik a pisiléshez, akkor rátettem az alomra, így megtanulta, de 3hétig eltartott (lehet magától is megtanulta volna, de nem bízhattam a véletlenre)
2011. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!