Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögöm...

A dzsungáriai törpehörcsögöm leesett egy kb.70 centi magas CD tartóról, lehet valami sérülése?

Figyelt kérdés
Szegény a CD tartós szekrényen mászkált, megcsúszott a lába és leesett. Látszólag semmi baja nem lett, mert ugyanúgy ment. Valami sérülése lehet?
2011. febr. 10. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők elég törékenyek. Lehet baja is..ezt így nem tudni. Figyeld meg hogy változik-e a viselkedése, vagy esetleg később is normálisan megy-e. Máskor figyelj rá, hogy ne legyen olyan helyen ahol leeshet.
2011. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat fekszik lehet pl. belső sérülése, de ha nem veszel észre semmit, akkor valószínűleg nincs baj! Kívánom, hogy ne legyen! :) ;)
2011. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam már a terrárium szélébe is belevágta a fejét, úgy hogy nagyon magasról esett rá. nekem van még másik törpehörcsögöm is, az is esett párszor, de még soha semmi nem lett vele. szerintem annyira azért nem törékenyek.
2011. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezen aggódok, mert nekünk 2 emeletes ketrece van, és imád mászkálni rajta, viszont folyton leugrik - le tud mászni normálisan is, szóval szerintem direkt csinálja - és olyanokat esik, hogy rossz nézni. De utána feláll, és fut a kerékben tovább, vagy újra felmászik és leugrik. Most vagy kattant a hörink, vagy annyira nem kell félteni őket...
2011. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha van rá lehetőséged, vidd el állatdokihoz, de nem kell aggódni... nekem régebben volt, és az folyamatosan az asztalomról, ami kb 1méter magas-ról lemászott nyugodtan, le ugrott, és semmi baja nem volt tőle

Igaz, hogy utána kb 2-3 héttel meg is halt szegényke, de már biztos idős volt... :(

Általában minden kisállatom meghalt még fiatalon, pedig gondjukat viseltem, most tengeri malackám van, az elég jól bírja ^^

2011. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!