Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fiú tengerimalacom folyton...

A fiú tengerimalacom folyton rámászik mostanában a másik fiú malacra. Meddig tart ez, ezzel csak a hatalmát mutatja ki?

Figyelt kérdés
Pár hete előfordult már, akkor szétraktam őket, és utána meg is nyugodtak, de most megint előfordult. Volt már másnál is ilyen? Meddig tartott?
2011. febr. 10. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hímet ne tarts együtt, csak egymás meletti ketrecben/terráriumban.

Verekedni fognak akár milyen nagy helyen tartod őket ezt tapasztalatból mondom

2011. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Bocs az offért!

Nekünk is van 2fiú tengerimalacunk, és nem szoktak verekedni!

2011. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ők is már több mint egy éve vannak együtt, és soha nem bántották egymást, jól megvannak, csak most fordult ez elő..
2011. febr. 11. 08:15
 4/5 anonim válasza:
Az egyik malacka fiatalabb a másiknál? Mert ha igen, akkor valószínű, hogy ilyen "én vagyok a főnök"-dologról van szó. De ez az u.o. korúaknál is előfordul. Nekem is van 4 malackám és a legidősebb folyton a többiekre ugrál.Ha azt látom, hogy bántja őket, akkor kicsit kiveszem a ketrecből, de ez ritka. Ilyenek,. Amúgy meg általában nagyon jól megvannak.
2011. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az 5 éves malacka mászik rá az 1 évesre. Náluk is ritkán fordul elő, én is külön raktam őket, de mára már megnyugodtak :)
2011. febr. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!