Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a tengerimalacom?

Beteg a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete mikor kitakarítottam utána rá egy pár napra azt vettem észre hogy már nem lehet simogatni mert össze-vissza ugrál pedig előtte meglehetett simogatni.

Sokat vakaródzik és már a szőre is hullik. MI lehet a baj?


2011. febr. 11. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy atkás. Vidd el állatorvoshoz, ad rá mosdatószert, kb. 500 ft-ba került, amikor én vittem az enyémeket fél éve.
2011. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én tenegrimalacom 3 hetes, 2 hete van nálam, vadasparkból jött a drága. És 2 napja ő is ezt csinálja, bár nem vakarózik és a szóre se hull azt hiszem. De ugyanúgy ugrák,mint ha ruggó lenne a seggébe:D:)...:::::::::( mi lehet a baja?
2011. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tényleg vigyétek el orvoshoz.
2011. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet bármilyen fertőzés, atka. Ugyanazt az forgácsot/almot használtad mint korábban? Lehet hogy az új forgács irritálja a bőrét, vagy allergiás rá. Vidd el orvoshoz,biztos ad rá gyógysampont! ;) És cseréld ki a forgácsot/szénát ami alatta van! :)
2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszadónak szerintem csak virgonc a malackája, de ha neki is kijön egyéb tünet, őt is érdemes megnézetni orvossal! (De mivel két hete van nála valószínű csak kezd feloldódni, vagy ilyesmi!:D)
2011. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14:42-es igen más forgácsot használtam.
2011. febr. 11. 20:55
 7/8 A kérdező kommentje:
14:40es bocsi:)
2011. febr. 11. 20:55
 8/8 anonim válasza:

2. válaszolokó vagyok

Igen,lehetséges, hogycsak virgonc:D Már nagyon vagánykodott ma is

2011. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!