Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatkereskedésbe...

Milyen állatkereskedésbe lehet dzsungáriai törpehörcsögöt vinni?

Figyelt kérdés

fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a hörieim egyfolytában szülnek és a piciket nem tudom hova rakni!


2011. febr. 12. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

kisállat kereskedésbe beviszed és megkérdezed, hogy átveszik-e tőled a höriket.

De az lenne a legjobb ha nem tudod őket hova tenni és hogy ne legyenek folyton kicsik. Külön teszed a fiút a lánytól. Így el tudod kerülni. Vagy rágcsamenhelyre esetleg ha kisállatba nem veszik el.

2011. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az átlagos sima állatkereskedések néha beveszik, de az az igazság, hogy nagyon sokan visznek be. Tedd külön a fút meg a lányt, és ennyi.
2011. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem kérdezz végig néhány állatkereskedést hátha befogadják de szerintem biztos befogják.

Amugy nekem is ez volt hogy a két höri állandóan dolgozott és nekünk nagy terráriumba voltak és egy méretre vágott fa lappal elfeleztük és igy külön vannak de egy helyen.

2011. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van. Egy üveglappal elfeleztük így nincsenek kicsik. Bár én amúgy sem akartam egybe tenni őket, épp azért, hogy ne legyenek kis hörik. mert sajnos ne tudnám én sem hova tenni őket. De ha mondjuk csak pár kicsi van azt beveszik szerintem. Vagy ha nem is ugyanoda, de próbálj meg több helyen is érdeklődni.

Vagy itt: www.rodentologia.hu ez egy fórum, foglalkoznak itt többen rágcsálómentéssel, stb. Ők is tudnak Neked segíteni szerintem.

2011. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!