Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sajna nem egynemű hörcsögöket...

Sajna nem egynemű hörcsögöket kaptam és becsúszott jópár kicsi :/, de nem tudok mit velük csinálni és állatkereskedésbe meg nem veszik be őket. Nagyon gáz ha elengedem őket egy jó nagy parkba? :S Vagy ha estleg valakinek kellen az írjon o. O

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:23
1 2 3
 1/22 x) ***** válasza:
55%
Mi is gondban voltunk velük... szerencsére az állatkereskedésbe sikerült beadni őket, úgyhogy lett gazdájuk. De hirdesd, plakátold ki, rakd föl netre, közösségi portálokra. Semmiképpen se engedd őket szabadon mert nem biztos hogy el tudják látni magukat, főleg hogy a szüleiknek sincs gőzük róla hogyan kell ott megélni. És mindenképpen ivartalaníttasd a hímet hogy ne legyen több kicsi.
2011. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nehogy elengedd öket!inkább kérdezősködj (az osztályodban)vagy barátoknaál,ismerősöknél,családtagoknál!hátha valaki bevállal egy kicsit majd késöbb ,elvégre nem nehéz eltartani öket!csak szólok,hogy nagyon szaporáák és és max 1 hónapig várj míg elveszed a piciket az anyjuktól mert szopnak!de ne engedd el öket!keress még állatkereskedést a közelben hátha beveszik!
2011. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Ugyanez történt velem is, és két héten belül kétszer születtek kicsik, összesen 18 darab. A kistesóm nagyon örült nekik, édesanyám már kevésbé :) Nekem viszont a nőstény az összes kicsit megette valamiért... Azóta külön vannak tartva.
2011. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ki lehet tenni hirdetést az állatkereskedésben. A teknősömet 2 nap alatt elvitték. Kérdezd meg a tanárod, hogy a suliban nem lehetne-e kitenni egy hirdetést róluk.
2011. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög különben is magányos állat. Ivartalanítás pedig nincs. Felezd meg az akváriumot valamivel, hogy ne legyenek együtt, mert ha peched van, a nőstény egyszer jól elveri a hímet, vagy akár meg is öli.
2011. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Festékes vödör! Én is így jártam a nyáron, és amikor elválaszthatók lettek, egyesével raktam őket vödrökbe! Nem a legideálisabb, de hát ez van, nem tudtam 16 ketrecet venni. Sokat már elvittek, pár egyneműt össze tudtam szoktatni, így már csak 3 vödröm van. Tele volt vödrökkel a szoba. :D Átmeneti megoldásnak mindenképpen ezt javaslom, ha nem akarsz heteken belül 20-30 hörit magadnak. :)
2011. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Velem is ez volt szerencsére mind gazdis lett. De azé egy pársoros történetet le írok :P Amikor meg kaptam full boldog voltam meg minden le feküdtem kereskedésből volt. Reggel anyám adott neki répát, amikor én még aludtam és jön be apám... kérdezi mi ez a sok rózsaszín valami anyám mondja répa Erre apám A RÉPA MOZOG? :D 7kicsi :D 2fekete :D DE NE ENGED EL! KÉRDEZŐSKÖDJ FÓRUMOK SULI ROKONOK STB STB... :D
2011. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
helló én írnék csak nincsen privid!!!! én Szécsény térségében lakom érdekelne kis höri!!!
2011. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Máskor vegyél nekik óvszert! :))
2011. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egynemű hörcsögeid gyereket csináltak? El ne add!!! Nobel-díjat kapsz érte!


Egyébként meg csak akkor engedd el őket, ha kész vagy megölni őket, de akkor igazából falhoz is vághatnád mindet, az kíméletesebb halál.

Állatkereskedésbe eladni akartad, vagy beadni? Mert ingyen még megeshet, hogy sikerül elpasszolni. Egyébként meg hirdesd őket, előbb-utóbb csak elviszik. Nem olyan nagy igényű állatok, hogy ne bírnád ki velük még pár hétig.

2011. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!