Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt vagy tengerimalacot?...

Hörcsögöt vagy tengerimalacot? Miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögöm van és nagyon szeretem.Ha nagyon anyagias vagy akkor azt is számításba kell venned,hogy egy hörcsög a kellékeivel együtt sokkal olcsóbb mint egy tengerimalac. Mondjuk én is ebbe a dilemmába estem,de aztán amikor megláttam a barátnőm hörcsögjét nekem rögtön "olyan" kellett. A tengerimalacot viszont jobban tudod "dédelgetni" me minden.
2011. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tengeri malac.

Kézhez lehet szoktatni, jobban élvezi a babusgatást, szerintem aranyosabb is.

Nekem mindkettő volt, és a tengeri malac a tuti. :)

2011. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem már volt hörcsögöm és most tengerimalacom van. A tengerimalacból minimum 2 kell, mert egyedül nem érzi jól magát.

A hörcsögöt egy héten egyszer, a tengerimalacot kétszer kell takarítani. A malacnak nagyobb ketrec kell (ami drágább) tehát sokkal több forgács is kell neki, mint a hörcsögnek. Kajából is több kell neki.

Így most azt mondom, hogy a hörcsög az jobb.

2011. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem mini hörcsögöm van és semmi gond nincs vele. Van mikor csak 2hetente takarítom semmi bűz nincsen tőle ellentétbe nekem már volt tengeri malacom is de elajándékoztuk mert rettentően büdös volt pedig 2naponta takarítottuk. Ahogy elöbb is olvastam valóban a tengerimalacoknál ha veszel 1et akkor az nem érzi jol magát minden képpen akkor 2-t kell venned. A hörcsög kevesebbet is eszik és kisebb helyet is foglal és egyedül is elvan. Nekem csak 1 mini hörcsögöm van és ugy is nagyon jol érzi magát. Én neked a Mini hörcsögöt ajánlanám mert velük télleg semmi gond nincsen. Ha viszont a hörcsög mellett döntesz minden képpen kell neki egy kisház ahol biztonságba érzi magát egy futó kerék, és egy itató de ha itatót nem is veszel neki akkor arra nagyon kell fogyelni hogy mindig legyen neki olyan gyümölcs amibe sok a vitamin is és a nedö.
2011. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*nedü
2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gfero ***** válasza:
47%
szerintem a hörcsög sókkal szebb
2011. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hörcsögöm volt.Nagyon aranyos,kis gömbőc.Alap dolgokat kell neki venni(kerék,ház,tál,itató)és lehet saját kezüleg csinálni,és boltban is venni egyéb dolgokat.Pl. a wc papír gurigával imádott az enyém játszani.
2011. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
milyen itató ? a hörcsög nem ihat vizet...
2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó mér ne ihatna? Van hörim és iszik.

am köszike a válaszokat.

2011. febr. 14. 16:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Tengeri malac büdös,párban kell tartani, sokat kell tisztitani, és folyamat idegesítöen vinnyognak vagymi. Egyértelmüen hörit ajánlok.
2011. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!