Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adtam a hörcsögömnek pillecukr...

Várhelyi Sándor kérdése:

Adtam a hörcsögömnek pillecukrot. Lesz baja? Adhatok neki szőlőcukrot?

Figyelt kérdés
Remélem nem lesz baja,mert ha ő nincs az életem üres lesz...így is nemrég vesztettem el a kiskutyám....azért adtam neki pillecukrot ,mert kaparászott amikor ettem...és a szőlőcukornál is....
2011. febr. 16. 19:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
SÜRGŐS........
2011. febr. 16. 19:19
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
ha már itt feltetted a kérdést, te is érzed, hogy nem helyes amit tettél. Gondolom nem adtál neki sokat, szerintem nem lesz baja, de többet ne adj neki ilyeneket, nem szabad!!
2011. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Tinker Bell ***** válasza:
83%
Én is mindig adtam neki édességet. Az enyémnek nem volt semmi baja tőlük. Az a lényeg, hogy olyat ne adj, ami puffasztja.
2011. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mi puffasztja?
2011. febr. 16. 19:24
 5/23 Tinker Bell ***** válasza:
83%

Most olvastam a cikket. Szezámmagos ropit én is adtam neki, azt imádta. Sec perc alatt betömte a kis képébe.


=o)

2011. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Tinker Bell nagyon nagy butaságot írt!!!! örülj neki, hogy nem lett semmi baja a höriknek!:S miért kell tömni szegénykéket minden baromággal, "mer' olyan cuki, ahogy rágcsálja a chipset!" jajj
2011. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ill hörinek
2011. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Neki való kajával etesd, ne azzal, amit Te eszel...
2011. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Tinker Bell ***** válasza:
83%
Ropit írtam, de nem számít! A hörim végkimerültségben pusztult el több mint két évesen, soha semmi baja nem volt! Te mennyi olyan kaját eszel ami nem egészséges? Csak olyan kajákat eszik az ember is!
2011. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Tinker Bell!

Te ezt komolyan írtad?? Ekkora butaságokat lééégyszi ne!!!

Igen az ember eszik sok egészségtelen kaját. De az embernek ezerszer erősebb a szíve pl., mint egy hörinek! Sérülékeny kis lények, és a szívük is gyenge!!!

2011. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!