Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a hörcsögömnek?

Mi baja a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Ma hoztuk 2 órás volt az út. És meleg volt a kocsiba hiába húztuk le az ablakot.Hazaértünk enm volt semmi gond. Hírtelen elfeküdt.Azóta rángatolódzik.
2011. aug. 26. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek ehhez nagyon, de ha annyira nagyon meleg volt nem lehet, hogy hőgutát kapott?

Szerintem minél hamarabb menj vele az állatorvoshoz.

Szurkolok a höridnek, hogy ne legyennagy baja!:)

2011. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó jel ha rángatózik :(Az meg főleg nem, hogy elfeküdt. Az enyém is 2-3 napig igy feküdt mindig aztán.....
2011. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meleg volt a teste picit lehütöttük. Sajnos innen 15km-re van egy nagyon jó állatorvos de ő most külföldön van. Máshol meg nem tudom, hogy hol van állatorvos a közelben. Már éledezik.Mászkál de még gyengén..
2011. aug. 26. 19:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az állatorvost azt mondta, hogy szerinte hőguta és nedves rongyba bugyoláljuk bele. lehet az segít rajta. tehát így látatlanba elmondásunk szerint ítélt. Remélem jobban lesz =/
2011. aug. 26. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi hörcsögünk is szenved ebben a melegben. Valahol olvastam, hogy lefagyasztott jégakut rakjunk a háza mellé/mögé. nekünk bejött. Most nyugton van, nagyon jól érzi magát odabennt a "légkondis lakásban". Felváltva van mindig egy akku a fagyasztóban. Próbáld ki, csak mindezek elött jól mosd meg, mert nekünk a höri nyalogatja róla a rácsapódott párát, nehogy valami bacit összeszedjen. De ha lehűlt a levegő akkor persze abba kell hagyni a hűtést, nehogy megfázzon. Remélem neked is használ.
2011. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!