Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan lehet észrevenni, ha...

Honnan lehet észrevenni, ha egy törpehörcsög terhes?

Figyelt kérdés
És általában meddig terhesek? előre is köszönöm a válaszokat
2011. febr. 17. 13:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%

Sztem pocakos lesz, de sztem jobb lenne ha a moderátorok áttennék a kérdésed az állatok kategóriába, ott sztem több hasznos választ kapnál.


(Azt hiszem azzal, h kiírtam, h MODERÁTOR, így megjelenik majd nekik a kérdés, és akkor gondolom átteszik majd) :)

2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha ellentétes neművel van összezárva akkor egyszerű a válasz: lélegzik :)
2011. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 tetris ***** válasza:
64%
Ha egy szép napon egy rakás kishörcsögöt találsz, akkor valószínűle terhes volt a nagyhöri.
2011. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
:) köszii
2011. febr. 17. 14:26
 5/26 anonim ***** válasza:
11%

Vemhességi idő: 18-21nap, és 3 hetes koruk után el kell választani az anyjától. Ha nem vagy tenyésztő, ne szaporíts! Jóindulatból mondom!

Amúgy, a sikeres párzás után egy héttel már látszani fog hogy pocakos, egyre nyugodtabb lesz.

Én ezeket nem kitalálom, tapasztalatból beszélek(tenyésztő vagyok).

2011. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

oké.köszi. és azt megkérdezhetem, h mért kell elválasztani őket 3 hetes koruktól.

(am az apa bántja majd őket?)

2011. febr. 17. 16:18
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Nekem voltak kis dzsungijaim, és egy idő után valóban kidobja őket az alomból. De azt úgyis látni fogod, hogy állandóan rámar szegény kölykökre, persze nem erősen, csak hogy menjen odébb. :-)


És úgy veszed észre hogy vemhes, hogy elkezd dagadni, a hátsó fele egyre nagyobb és nagyobb lesz, majd egyszer csak megszül.


Mindenesetre a kishörikhez ne nyúlj hozzá egy hétig legalább, nehogy bántsa őket utána.


Sok sikert! Nagyon édesek a dzsungi babák! :-))

2011. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
:D oké. köszönöm szépen:)
2011. febr. 17. 17:33
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért szükséges a 3.héten elválasztani, mert a kisfiúk befedezhetik a mamát, és a beltenyészetből jó nem sül ki...

És akkor sem érdemes pároztatni a fiú és lány hörit, ha kereskedésből vannak.

2011. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem volt ilyen gondom szerencsére, mikor megszült a mamahöri, akkor együtt hagytam őket. A papahöri is segített neki ahogy láttam, együtt nevelték a kölyköket.
2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!