Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög vagy...

Dzsungáriai törpehörcsög vagy angóra hörcsögöt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Az angóra mennyivel nagyobb az aranyhörcsögnél?

Előnyök hátrányok! Köszönöm szépen!


2011. okt. 17. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungi. Szerintem zseniális, hogy ennyire pici, az angóra hosszú szőre meg annyira nem jön be.
2011. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Az angóra pontosan ugyanakkora, mint egy aranyhörcsög, lévén ez egy hosszú szőrű aranyhörcsög. Csak a szőre nagyobb, és az is csak a hímeknél igazán nagy. Gyakrabban kell takarítanod, és néha ki kell fésülgetni a szőrét, hogy tényleg szépen nézzen ki, tehát több munka van vele, mint egy átlagos hörcsöggel. Előnye, hogy aranyhörcsög lévén van elég nagy, hogy rendesen kézbe tudd venni, simogatni, játszani vele. A törpehörikre nagyon vigyázni kell, ha kiveszed őket. De ez inkább ízlés kérdése, van akinek a pici jön be.
2011. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nirvanafrick válasza:
Nekem mindkettő volt én mindkettőt nagyon szerettem :D . A dzsungériai sokkal idegesebb és nagyobb az esélye hogy megharap főképp ha nem törődsz vele ugyanakkor kisebb helyet foglal, tisztább, és nekem szaporább is volt porontyok kitermelésében. Az angóra pedig az előbbieknek szinte az ellentéte nagyon nyugodt és kicsit több baj van vele. Ha megteheted vegyél mindkettőt ^^
2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlom! Hetente kell cserélni a teljes almot , kevesebb helyet foglal ketrece/terráriuma ! Azonkívül nagyon pici és aranyos! Vigyázz mert pici termete miatt ha játszol vele elszaladhat és a lakásban könnyen el tud tünni ! És nem érzékeli a magasságot és a veszélyt sem , ezért könnyen leeshet asztalról székről ... stb. :)
2011. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlok .

Könnyebb tartani ,kisebb . De viszont 2-3 évig él . Sajnos...😦

2017. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!