Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent ha a tengerimalacom...

Mit jelent ha a tengerimalacom olyan hangot ad ki amit leginkább a csörgőkígyóhoz tudok hasonlítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt dorombolásnak hívom, ha egyről beszélünk :) Teljesen normális, azt jelzi, hogy jó a kedve, valami kellemes neki, pl simizés közben vagy épp udvarol valakinek:D Ha van másik tengerimalacod is.
2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha arra a hangra gondolsz, ami ilyen gyors "u-u-u-u" szerű, akkor elégedett, ill. ilyet ad ki az állatkereskedésben is, amikor sokan vannak egy alomban. :/ Ha ilyen halk kocogó hangot hallasz, az pedig a félelem jele, a fogát kocogtatja.
2011. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt a kérdező amikor ilyen röfögésszerű kis szolid hangot ad halkan. Olyan mintha nyöszörögne, de jól érzi magát olyankor azért adja ki ezt a hangot. Az enyém mindig ilyen füttyögő hangot adott ki ha kajás volt vagy ha tetszett neki valami.
2011. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azthiszem olyan mintha a fogát kocogtatná valaki... :(


akkor fél :(

valószínű hogy még nem szokott meg...?

(vasárnap óta van nálam)

2011. febr. 18. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fél akkor reszket is.
2011. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nem reszket feltétlenül, ha fél. Valószínűleg még nem szokott meg, de ne aggódj. És csak lassan közelíts felé. Ha kocogtat, akkor ne is nyúlj be hozzá, csak dobj be egy uborkakarikát vagy almát, répát, és megtanulja, hogy a látványod jót jelent.
2011. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem, ha valami megijesztette, vagy ha idegen vette fel, akit még nem szokott meg, akkor reszketett. Ezért írtam. De szerintem jó dolga lesz nálad, látszik, hogy szereted, különben nem foglalkoznál vele, hogy mit miért csinál:)
2011. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam hozzám hogy sokat simiztem és kajáltattam bőven ha kajál ne nagyon érintkezz vele mert kaja mániások a kis malackák :D de biztos meg fog szokni hisz nem egy vérengző vadállatok !
2011. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!