Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terráriumba hogyan rakok be...

Terráriumba hogyan rakok be hörcsögitatót?

Figyelt kérdés
Van álló hörcsögitató?
2011. febr. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a golyós önitatóra gondolsz, én azt úgy oldottam meg, hogy apró szemű rácsból csináltam egy hengert, abba beleraktam az itatót, és egy dróttal felakasztottam. De úgy is meg lehet csinálni, hogy pl. egy kis üdítős doboznak kivágod az alját, és abba rakod bele az itatót. Van olyan itató is, aminek van a flaska alján egy egy fül és annál fogva lehet felakasztani, de akkor kirághatja a hörcsög.
2011. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak üvegre rakható itatók, de azokat nem ajánlom (leesnek). Én gyorskötözőt tettem az itatóra, abba beleakasztottam egy drótot, a végét meghajlítottam és felakasztottam.


A hengeres dolog is jó ötlet, de könnyen kimászhat rajta a höri. Nagy szabadulóművészek :)

2011. febr. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
üvegre rakható volt nekem... amin olyan tapadókorongok vannak, ha jól rakod fel nem esik le. de oda is ragaszthatod. amúgy meg nem kell neki víz ha elég gyümölcsöt, zöldséget kap minden nap.
2011. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tetejükön általában van egy kis lyuk, abba kötsz mazdagot, vagy csak beleakasztod valamibe. Szokott lenni a flakonban egy darab drót, abból hajtogathatsz bármit, amivel fent marad. Légy kreatív :)
2011. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!