Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Terráriumba rágcsáló itató?

Terráriumba rágcsáló itató?

Figyelt kérdés
az üvegre is rálehet rakni, vagy esetleg van, ami tapadókorongos?
2011. júl. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen állatkád van? Tengerimalacnak, aranyhörcsögnek nem is kell itató, csak sok zöldség.
2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
létezik...
2011. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én olyan itatót vettem aminek a végén volt egy drót amit lehetett hajtogatni és ezzel fel lehetett akasztani az itatót a terrárium oldalára.
2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogyne kéne inni!

nekem a hörinek tapadókorongos volt. aztán amikor nem voltam otthon és a szüleim itatták olyan alacsonyra tették, hogy szétrágta a tapadókorongot. azután pillanatragasztós lett :)

2011. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az első válaszolónak valószínüleg nincs tengerimalaca vagy hasonlók,még szép hogy kell innia,nem elég csak a zöldség,nehogy vki ne adjon inni neki mert meghal és kiszárad. Az itatás rettenetese fontos,arra is figyelni kell,hogy az itatót kb hetente ki kell mosni rendesen,hogy be ne algásodjon.

Nekem is terráriumom van,az itató pedig olyan hogy dróttal fel lehet erősíteni az üvegre,hajlítgatsz belőle egy kampót és felrakod.

Az én malackám 2 napja halt meg és szörnyen hiányzik,nagyon szerettem. Viszont 7 évig élt,veteránnak számított sokan azt mondták :) úgyhogy nagyon vigyázz rá,édes állatok.

2011. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen "veterán" tengerimalackám nekem is volt, és soha nem ivott. Biztosan egy csodamalac volt! ;) Egyébként az volt, tényleg nagyon aranyosak. :)

Első voltam.

2011. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akkor elnézést :) még sosem hallottam ilyenről,hogy nem ivott egy malac. Múltkor mondta nekem vki,hogy azt hitte hogy nem kell adni neki vizet és meghalt pár nap alat :( csak megrázott,hogy így nem vigyázott rá,de akkor lehet,hogy rendes lédús zöldségeket sem kapott.

De a kérdezőnek üzenem,hogy azért rakja neki oda az itatót,sztem a legtöbb malac iszik :)

2011. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!